Nasza Kadra  


Ciocia Angelika - Gr. Słoneczka


Od dziesięciu lat praca z dziećmi daje mi możliwość spełnienia zawodowego.
Aby zrozumieć potrzeby moich małych podopiecznych i wspomagać ich w codziennym rozwoju, ukończyłam psychologię wychowawczą, szkolenie dla opiekuna w żłobku i klubie malucha dla dzieci do lat trzech, a także szkolenia z zakresu psychologii rozwojowej, pedagogiki zabawy, pedagogiki społeczno-opiekuńczej, podstawowych umiejętności psychologicznych w pracy z dzieckiem żłobkowym i rodzicem oraz pierwszą pomoc przedmedyczną.
Jestem dyplomowanym instruktorem rytmiki, a także certyfikowanym trenerem TUS I i II stopnia.
W pracy z maluchami kieruję się przede wszystkim sercem i troską o ich prawidłowy rozwój. Cieszy mnie wspólne odkrywanie tego co nowe i nieznane. Uwielbiam obserwować, jak dzieci zdobywają nowe umiejętności i imitują śpiewane i pokazywane przez nas elementy zajęć.
W pracy często odnoszę się do pedagogiki zabawy, bo to właśnie zabawa jest główną i naturalną aktywnością dzieci. Aby pobudzać zdolność do twórczego i kreatywnego myślenia oraz wspomagania przez ruch, słowo i muzykę, zdobyłam certyfikat logorytmiki, animatora zabaw dziecięcych oraz animacji teatralnej. Jestem osobą, kreatywną, cierpliwą i otwartą, szybko nawiązuję kontakt z dziećmi oraz rodzicami. Każdego dnia staram się, aby uśmiech był nieodłącznym towarzyszem na twarzach moich podopiecznych.
Wielką przyjemność sprawia mi prowadzenie sobotnich warsztatów w naszym żłobku i przedszkolu, gdzie wspólnie z dziećmi możemy tworzyć plastyczne arcydzieła.
Prywatnie jestem miłośniczką górskich wędrówek, sportu i kuchni wegetariańskiej.


Ciocia Kasia - Gr. Słoneczka


Mam na imię Kasia, jestem studentką trzeciego roku pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej. Jestem osobą otwartą i pogodną, która dąży, aby każdego dnia łapać jak najwięcej i zdobywać nową wiedzę oraz doświadczenie.
Prace z dziećmi rozpoczęłam 3 lata temu, wtedy poczułam, że praca z dziećmi to jest to! Praca w żłobku daje mi ogromną satysfakcję i radość.
Każdego dnia stawiam na ciepło i wyrozumiałość wobec moich małych podopiecznych. Staram się tworzyć bezpieczną i swobodną atmosferę, aby każde dziecko zostało wysłuchane i wyprzytulane, gdy dopadną ich małe smutki.
Uwielbiam prowadzić zajęcia plastyczne i małe eksperymenty, aby pobudzić wyobraźnie małych odkrywców.


Ciocia Monika - Gr. Chmurki


Ukończyłam kurs opiekuna w żłobku i klubie dziecięcym, szkolenie z psychologii rozwojowej dzieci do lat trzech, szkolenie z podstawowych umiejętności psychologicznych w pracy z dzieckiem żłobkowym i rodzicem oraz pierwszą pomoc przedmedyczną, ukończyłam również filologię romańską.
Posiadam trzyletnie doświadczenie w opiece na dziećmi, zarówno indywidualnej jak i grupowej. Praca z najmłodszymi jest dla mnie prawdziwą przygodą, dzięki której codziennie mogę towarzyszyć im w odkrywaniu świata i uczyć się dzięki nim czegoś nowego. Jestem osobą otwartą, rozumiejącą złożoność dziecięcych zachowań i do każdego dziecka staram się podchodzić indywidualnie.
Prywatnie bardzo lubię uczyć się języków obcych.Uwielbiam też wszelką twórczość plastyczną, dlatego ogromną radość daje mi organizowanie zajęć sensoplastycznych w naszym żłobku.


Ciocia Natalia - Gr. Chmurki


Jestem absolwentką studiów socjologicznych na UW. Praca z dziećmi towarzyszy mi od wielu lat, czy to w opiece indywidualnej nad dziećmi, czy w opiece nad własną trójką dziećmi. Wiedzę fachową zdobywałam współpracując z fundacjami, które zajmują się wsparciem i rozwojem dzieci. Współpracowałam z Fundacją Dajemy Dzieciom Siłę (daw. Fundacja Dzieci Niczyje) w ramach programu Dobry Rodzic, Dobry start wspierając młodych rodziców z małymi dziećmi.
Kończyłam kursy z Psychologii wczesnorozwojowej, Porozumienia bez przemocy Rosenberga, Kreatywnych zabaw dla dzieci, Animacji artystyczno-ekspresyjnych i rekreacyjnych dla dzieci oraz Opiekuna dziennego w żłobku w Centrum Psychologicznym Widnokrąg. Najwięcej jednak uczę się od naszych małych podopiecznych, którzy każdego dnia dostarczają nie lada wyzwań i niespodzianek.
Uważność i cierpliwość to są wartości, które zawsze stawiam na pierwszym miejscu w kontaktach z dziećmi. Słuchanie ich potrzeb i otwartość na mały-wielki świat, towarzyszenie im w codziennych zmaganiach i wyzwaniach są dla mnie bezcenne i sprawiają, że każdy dzień pracy zaczynam z uśmiechem.


Ciocia Ania - Gr. Chmurki


Mam na imię Ania, swoje doświadczenie w pracy z dziećmi zdobyłam pracując jako niania oraz pomoc opiekuna w żłobku, jestem także mamą 8 letniego synka. W żłobku Pandzia pracuję jako pomoc opiekuna.
Moja praca polega na troskliwej opiece nad maluchami, dbaniu o ich bezpieczeństwo oraz zapewnianiu im wsparcia i miłości. Codziennie staram się tworzyć ciepłą i przyjazną atmosferę, w której dzieci czują się kochane i bezpieczne.


Ciocia Ala - Gr. Gwiazdki


Z wykształcenia jestem filologiem, ale to z dziećmi już od pięciu lat wiążę swoje życie zawodowe. Ukończyłam kurs pierwszej pomocy, brałam udział w szkoleniu Paluszkowe Maluchy mającym na celu rozwijanie aktywności małego dziecka w zakresie rozwoju mowy i motoryki małej.
W pracy najważniejsza jest dla mnie zapewnienie ciepłej atmosfery, radość z możliwości wspierania dzieci w rozwoju emocjonalym i społecznym oraz bezpieczeństwo.


Ciocia Ola - Gr. Gwiazdki


Mam na imię Ola, z wykształcenia jestem, opiekunką dziecięcą, która ma 6-letnie doświadczenie w pracy z dziećmi o różnych potrzebach i umiejętnościach.
Ukończyłam kurs pierwszej pomocy.
Jestem osobą cierpliwą, odpowiedzialną i pełną energii. Potrafię dostosować się do potrzeb każdego malucha i zapewnić im odpowiednią opiekę oraz wsparcie.
Moja kreatywność pozwala mi na organizowanie różnorodnych aktywności edukacyjnych i rozrywkowych, które angażują dzieci i rozwijają ich umiejętności.
Jestem osobą empatyczną, która potrafi słuchać i zrozumieć potrzeby dzieci, tworząc przy tym bezpieczne i przyjazne środowisko dla ich rozwoju.